Adopen Pencere sistemleri

adopen
Türkiye’de PVC konusunda bir çok ilke imza atarak sektörün en geniş bayi ağına sahip firmalarından biri haline gelen Adopen’de uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yapılmaktadır. Fabrikadaki üretimin büyük çoğunluğu iç pazar taleplerini karşılarken, bir kısmı 56’yı aşkın ülkeye ihraç edilmektedir. Adopen, Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Çağlar Plastik’in yarım asırlık bilgi birikimi ve tecrübesi ile birlikte 1997 yılında Antalya’da kuruldu. Pazarın tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Antalya’da kurduğu bölge müdürlükleri ile bayi ve hizmet ağını kısa sürede ülkenin dört bir yanına ulaştırdı.

2001 yılından itibaren sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacı ile PVC sektörünün öncü ve en eski firmalarından birisi olan Plaspen’i de bünyesine alarak faaliyetlerini Adopen Plastik Sanayi A.Ş. adı altında İstanbul’da sürdürdü. ADOPEN,Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük sanayi tesislerinden biri olan Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni tesislerine 2003 yılı itibari ile taşınmıştır. 528 bin m² bir alana yayılmakta olan en son teknolojiye sahip Adopen tesislerinde 7 gün 24 saat, vardiyalar halinde üretim devam etmektedir.

duşakabin
Bu yazı pencere, pimapen, pvc kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Adopen Pencere sistemleri için 5 cevap

 1. Dr Naci Sağlam der ki:

  15 Ekimde, 25 Ekimde teslim edilmek üzere ve peşin para ile verdiğimiz siparişi verdik.Teslim alacağımız gün bayileri BURSA MİNEM YAPI babalarının öldüğünü söyleyerek bir hafta izin istedi. (Babasının ölümünün yalan olduğunu sonradan öğrendik.) Bir hafta sonra 2 gün peşlerinde koşarak yapma sözünü bilmem kaçıncı kez aldık. Pencere takılacak yerleri ogün akşam vakti (!!!) yıktılar. Bayramı yıkık duvarla geçirdik.Çünki burası bizim oturduğumuz ev.Hala yapacaklar. ADOPEN in değişik yetkililerine bildirdik.Akıl almaz bir vurdumduymazlık ile karşılaştık. YAZIKLAR OLSUN !

 2. esin güven der ki:

  minem yapı maduru çok fazla, 3 yıldır dolandırıcılık yapıyorlarmış bu şekilde.Lütfen dilekçeyle Cumhuriyet Savcısına başvuru yapın. Aynı suçtan 5,6 dilekçe olursa Nitelikli Dolandırıcılıktan hapse girecek.

 3. Poyraz der ki:

  Dr Naci Sağlam. Lütfen bana ulaşın ahmetpoyrazbursa1980@gmail.com
  Minem yapı mağdurlarını örgütlememiz gerekiyor. Bu toplum koyun değil. Böyle dolandırıcı ve ahlaksız kişilere dersi verilmeli. Ülkemizde her türlü dolandırıcılık türü mevcut. Kontur, internet, ve benzerlerinin yanında minem yapı gibi türlerde var. Bu kadın hala suç işleme potansiyeli taşıyor. Daha fazla insana gasp yapamamalı. İnsanların alın terlerini bu kadın lüks harcamalarında çatır çatır harcıyor. Bu kadın ile ilgili kritik bilgilere ulaşıyorum. Haddini bildirme zamanı gelmiştir.
  İhsaniye polis karakoluna ve Nilüfer kaymakamlığı Tüketici Hakem heyetine minem yapı aleyhinde yüzlerce başvuru var. acaba diyenler her iki birime de gidip Minem yapı ismini versinler. Buradaki görevlilerin yüzende “vah vah” diyen bir ifade ile karışık sırtıma beliriyor. Bu menfaat çetesi kurumlardan da çekinmiyor. Ar perdesi patlamış insan görünümlü şeytanlardan başka ne beklenebilir. 3 ay önce sözleşme yaparak yarı parasını verdim. İşi yapmadığı gibi parayı da iade etmiyor. Milletin parası ile lüks yaşayan tam asalak. Kendisini çok akıllı zannediyor. burada yazılan olumlu yazıların tamamını kendisi yazdırıyor. Her kelimeleri yalan. Bu kadına karşı ortak hareket edelim. İşini doğru yapanlara da haksızlık oluyor. Bunlar yüzünden her esnafa şüphe ile bakıyorum. Topluma verdiği zarar kişilere verdiklerinden daha fazla.

 4. Naim Demirel der ki:

  Hayatımda gördüğüm en düzenbaz, yalancı insanlar. ADOPEN nin ismini de lekeliyorlar. Tam bir dolandırıcı çetesi. 800 TL paramı aldılar. Ne işi yapıyor ne parayı veriyor. Hergün yalan. 3 ay oldu böyle iş ahlakı olmayan kişilerle nasıl mücadele edeceğiz. Ticaret hayatını da berbat hale getiriyorlar. Olan Namuslu işini yapan esnafa oluyor. Tüketici hakem heyetinde ve İhsaniye polis karakolunda 800 başvuru var. bunlarla nasıl etkin ve canyakıcı şekilde mücadele edebilirim. bunlar açık olduğu sürece daha pek çok insanın canını yakacak. Birkaç kişi biraraya getirip savcılığa gideceğim. ama öğrendiğime göre dükkanı kapatıyorlarmış.

 5. Naim Demirel der ki:

  Naci Sağlam Bey işbirliği yapalım. Savcılığa beraber gidelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir