Cam vantuzları

Pimapen montajı yapan firmaların en büyük sorunlarından biriside camların nakliye esnasında taşınırken veya montaj esnasında kırılmasıdır. Kırılan camlar hem şirketinizin hemde ülke ekonomisine büyük zararlar vermektedir. Cam vantuzları sayesinde artık camlarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. 2 li,3 lü cam vantuzları daha geniş ve ağır; gerektiğinde birden fazla kişinin taşıyabileceği elemanların kolay ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Cam vantuzu örneklerini düz bir yüzeye sabitleyin ve bırakın. Birkaç saat ve gün sürebilecek bu testte, tutuş özelliğini yitirmeden kalan vantuzun kalitesini kendiniz onaylayın. Vantuzların taşıma kapasiteleri şöyledir ; 1 li cam vantuzu 40 kilogram, 2 li cam vantuzu 80 kilogram, 3 lü cam vantuzu ise  120 kilogram ağırlıktaki camlarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

duşakabin
Bu yazı pimapen kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Cam vantuzları için 3 cevap

 1. Engin Dörter der ki:

  Cam taşıma vantuzları için kullaılan fotoğraflar bize ait olup tüm ürünlerimiz İngiltere’de test edilmiş ve güvenliği onaylanmıştır. İşçi güvenliği için bu tip labaratuar testleri ,işçi ve iş güvenliğine değer veren firmalar için tercih sebebidir.

  Kauçuk başlığı basit olarak tırnağınızla sıkıca bastınca ayrılma,yırtılma ve kopma olmamalıdır.Taşıma kapasiteleri bahsi geçenlerin aslında 10 ar kg üzerinde olup + güvenlik açısından daha düşük değerler alınmıştır.Bilgilerinize

 2. Vantuz Grubu der ki:

  Taşıma Vantuzları

 3. fethullah ekinci der ki:

  batmana kargo ile geldi çok teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir