Erpen doğaya saygılı kurşunsuz pvc

erpenErpen, polimer kapı ve pencere sektöründe faaliyet göstermek üzere 1993 yılında kurulmuştur. Gaziantep’te, 45 bin metrekarelik alana yayılan, son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarında ve yüksek kalitede ürünler, yaygın bayi ağı ile yurt içinde ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır.

Tüm ham madde, ara madde ve son analizler ile ürün dayanıklılık testleri, yine sektörünün örnek tesislerinden olan ERPEN A.Ş.’nin polimer kapı ve pencere üretim tesisleri bünyesinde yer alan, akreditasyon belgeli laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir. Müşteri beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, daima en iyi olmak için aralıksız çalışmak, en büyük sermayenin insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket etmek, hizmet sürekliliğini sağlayacak yatırımlara öncelik vermek, dürüst olmak ve Türk ekonomisine güç katmak için çalışmak.

ERPEN A.Ş. tarafından Türkiye’ye ve dünyaya kazandırılan ERPEN markası, ülke geneline yayılmış stok sahaları, 846 bayi ve 11 bölge müdürlüğü ile yönetilmektedir. Yüksek seviyede verimlilik, hayatı kolaylaştıran çözümlemeler ve estetik tasarımlar üzerine yoğunlaşan ERPEN A.Ş., ERPEN ürün gamı içinde 7 farklı seri sunmaktadır. Her ERPEN serisinde amaç, kullanıcı için değer yaratarak, ürünlerin tüketici beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermesini sağlamaktır. Combiline, Comfortline, Extraline, Multiline ve Smartline serileri, farklı bir çizgide şekillenen ve kısaca yukardaki gibi anlatılacak bu felsefenin ürünleri olarak, 2.200 farklı kombinasyon seçeneğiyle birlikte tüketicilerinin karşısına. çıkmaktadır.

Detaylarda farklı ve ayrıcalıklı hissettirmek ERPEN’nin ana hedefidir. Bu yüzden üretimden satışa ve satış sonrasına kadar her ürününün arkasında ERPEN A.Ş. tarafından verilen servis ve destek güvencesi bulunmaktadır. 5.000.000 metretül mamul stok ve 7.500 ton ham madde stok kapasitesi, üretimde tam otomasyon, dakikada 5 metre profil çekebilen kalıp teknolojisi, tamamı yüksek devirli ( 90-110) makine parkurlarında gerçekleştirilen dakikada 15 metre lamineli profil üretimi ve 18 paralel üretim hattıyla ERPEN, sektörde çok önemli bir yerde durmaktadır.

duşakabin
Bu yazı pencere, pvc kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Erpen doğaya saygılı kurşunsuz pvc için 10 cevap

 1. HANİFE REKA der ki:

  ben size manisa somada olan erpen bayinizden şikayetçi oldugum için yazıyorum lütfen bana yardımcı olun ben böyle işçilik görmedim eksik ölçü alma +silikonla delikleri ve hataları kapatma normal pencere ve kapı cıtalarının yerine sürgülü cam ve kapı cıtaları taktılar ve en az 5 defa geldiler ama pvcleri delik deşik ettiler sanki eskiymiş gibi çok çirkin gözüküyor yani erpen adı burada bitti herkes şikayetçi gelip görmeniz lazım lütfen bana yardımcı olun

 2. HANİFE REKA der ki:

  lütfen sizden bir cevap bekliyorum şu anda mutfak kapım bozuk çok soguk geliyor arasına sünger çekmek zorunda kaldık anlata biliyorum degilmi degişmesini istiyorum 1 senedir degişecek habu gün ha yarın oyalıyorlar bıktık artık

 3. HANİFE REKA der ki:

  LÜTFEN BANA ULAŞMANIZI İSTİYORUM TEL: CEP:0545 547 17 05
  CEP:0545 944 33 21

 4. pimapen der ki:

  LÜTFEN BANA ULAŞMANIZI İSTİYORUM

  Hanife Hanım şikayetiniz ve iletişim bilgileriniz firma yetkilileri bildirilmiştir. En kısa sürede sorununuzu çözeceklerdir. Sorununuzun devamı hallinde lütfen bize bildiriniz.

 5. Ayşe Tanrıtanır der ki:

  Merhaba,
  3 ay önce Demetevler Ankara’da bulunan firma adı Yılmaz İnşaat Mlz. san. ve tic. Aş. olan Erpen Bayisinden alışveriş yaptım.Bayii sahibi ile kendi dükkanında kullanacağı malzemeleri seçip ödemeyi yaptım. Sonraki hafta eve yenilemeye gelen Sadık Bey pimapen kapı olarak ucuz malzemeden bir kapı getirdi. İtiraz ettiğimde ucuz kapıyı banyo kapısının açık kalmaması için getirdiğini diğer kapının elinde kalmadığını ama en kısa zamanda değişeceğini söyleyerek evden ayrıldı. O günden itibaren 3 ay gibi bir sürede onlarca görüşme yapmamıza rağmen devamlı oyalayıp durmuş son olarak da bugün yenilemeyeceğini söylerek telefonu yüzümüze kapatmıştır. Bu işyerinden alışveriş yapmayı düşünen herkesi uyarıyorum. Sakın ama sakın önceden ödeme yapmayın. Ödemenizin karşılığını alamayıp dolandırılıyorsunuz.
  Tutar çok yüksek olmamasına rağmen karşılaşılan tutum nedeniyle hakkımızı hukuki yollardan arayacağız.

 6. hanife reka der ki:

  ben tekrar sizlerden yardım istiyorum çünkü benim penlerimin sorunu olduğunu ve evet işçilik hatası oldugu söylendigi halde benim penlerin yerinde duruyor ve ben pimapen çerçeveme sünger döşedim allah kahretsin ama yapmak zorundayım üşüyorüz izmir bölge sorumlusu olduklarını söyleyim evime bakmaya gelindi 2 defa ve işin sonunda evet siz çok haklısınız denip izmirde başka bir şübenin elemanı gönderilip ölçü alındı ama 1 ay aradan geçti ben aradım bana söylenen şey sadece perçeve çıtaları değişecek denildi ben anlamıyorum sizin kendi bayinizin yaptığı hatayı neden bizler çekiyoruz neden bana hatasız çerçeve takılamıyor çok merak ediyorummm izmir bölge sorumlunuz fuat bey , bahadır beyy evime gelipde evet siz çok haklısınız demekle olmuyor ben madurum lütfen yardımcı olun elimde yapılan rezaletin resimleride var gerekirse onlarıda yayınlayacagım bu nasıl bir müşteri aldırmazlığı pes gerçekten pesssss

 7. hanife reka der ki:

  ERPEN GENEL BAŞKANINA SESLENİYORUM BÖYLE ABUK SUBUK İNSANLARA BAYİLİK VERİP BİZİM GİBİ TÜKETİCİLERİ PARAMIZLA REZİL EDİYORSUNUZ SİZİN BAYİNİZİN YAPMIŞ OLDUĞU HATALARI NEDEN BİZ ÇEKİYORUZ EĞER Kİ SİZLER YAPILAN BİR HATA VAR ORTADA BAYİNİZE GEREKEN ŞEKİLDE DAVRANSANIZ

  BİR DAHA AYNI MAĞDURUYETİ YAŞATMAZ İŞİNİ ADAM GİBİ YAPAR (( NEDEN BİZ)) TÜKETİCİLER HEM PARA ÖDEYİM HEMDE MAĞDUR OLUYORUZ BEN SİZDEN BEKLERDİMKİ ÇÜNKÜ GELİP GÖRDÜNÜZ PENLERİN REZALETİNİ AMA GEREKENİ YAPMADINIZ YAZIK BEN BU KIŞI KOLİ BANTLARI ÇEKEREK GEÇİRDİM PENLERİN YANİ CAMLARIN ETRAFI HAVA ÜFLÜYO ÇOK ÜŞÜDÜK BEN SİZE 1 AY ÖNCESİ YAZTIM AMA SİZ SÖYLEYECEK BİR KELİME BULAMADINIZMIDA CEVAP YAZMADINIZ YAZIK

  SOMA’DA BİR REZALET SİZİN (( KOÇYİĞİTPEN )) BAYİNİZ İZMİR BÖLGE SORUMLUNUZ ( FUAT BEY ) BİR SÖZ VERDİ AMA SÖZÜNDE DURMADI İZMİRDEKİ BİR BAYİNİZ SOMAYA GELİP ÖLÇÜLERİ YAZIN GELDİ ALDI DA SONRADA HALEN BEKLİYORUZ YAZIK MADEM SÖZÜNDE DURMAYACAKTI BURAYA KADAR GELİPTE ((EVET ÇOK HAKLISINIZ İŞÇİLİK ÇOK KÖTÜ DEMESİNİ BİLDİ))

  FUAT BEY AMA YAPILAN HATALARI TELAFİ ETMEDİ ÜSTÜNE ÜSTLÜK BENİM PENLERİM DELİK DEŞİK ÇİZİLTİ OYULDU TAM BİR REZALET DAHA KÖTÜ OLDU YAZIK YAZIK YAZIKK PARAMLA REZİL OLDUM SAYENİZDE ERPEN GENEL MÜDÜRÜ BU REZALETİ TELAFİ ETMENİZİ İSTİYORUM UNUTMAYIN HATA BİZİM DEGİL SİZİN BAYİNİZİN LÜTFEN TELAFİ EDİP GEREKENİ YAPMANIZI BEKLİYORUM SAYĞILAR……

 8. hanife reka der ki:

  lütfen bir cevap bari yazın iki satırda olsa ben mağdurum ben mağdurummmm…..

 9. HANİFE REKA der ki:

  ERPEN GENEL MÜDÜRÜNE SESLENİYORUM İNŞALLAH DUYURURSUNUZ BU OLANLARI AMA NAFİLE BEN MAĞDURUM DİYE YAZIYORUM HALEN BİR SES YOK BU NE ALDIRMAZLIK HİÇ DEGİLSE İKİ KELİME YAZINDA BİZDE BİLELİM …………….. BENİ ARAMANIZI İSTİYORUM LÜTFEN……………………….
  TEL:0545 547 17 05

 10. zafer bacaksız der ki:

  kim demiş sararmıyo diye ben böyle plastik görmedim isterseniz gelin bakın takılalı 2 sene oldu resmen çürüdü be çürüdü
  insansanız gelip bakarsını aydın nazilli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir