İstanbul Pencere Fuarı

Tüyap tarafından Plastik Pencere üreticileri Kalite birliği (PÜKAP) ve Plastik Profil Üreticileri Kalite Birliği (PÜKAD) işbirliği ile hazırlanan İstanbul Pencere 2010, 11. Ulusal Pencere Cam Teknolojisi, Aksesuar, Yan sanayi ve Tamamlayıcı ürünler Fuarı 11-14 Mart 2010 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleşecek. Pencere ve kapı sektöründe dünyanın en önemli ilk dört fuarı arasında yer alan GFA üyesi UFI onaylı İstanbul pencere Fuarı’nın tanıtım çalışmaları büyük bir hızla sürdülüyor.

12-15 Mart tarihleri arasında onuncusu gerçekleşen İstanbul Pencere 2009 Fuarı, Azerbaycan, Gürcistan, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, İran, Suriye, Rusya, Ukrayna ülkelerinden gelen alım heyetlerine ev sahipliği yaparken, 29 ülkeden gelen 411 katılımcı ve 68 ülkeden gelen 24,212 profesyonel ziyaretçilerden tam not aldı. Yurtdışı fuarlardan elde edilen deneyimlerin yanında sektör ve fuarla ilgili günce gelişmeler mail yoluyla gönderen e bültenler aracılığı ile yerli ve yabancı sektör ilgilileri ile paylaşıldı. Fuara kadar olan sürede bu bilgilendirme çalışmalarına devam edileceği açıklandı.

duşakabin
Bu yazı pencere kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir