Kalpen Kalyon Şirketler Grubu

kalpen

Kurulu makine kapasitesi 30.000 ton/yıl olan Kalyon Plastik yılda KALPEN markalı 12 milyon pencere profili, 15 milyon mt. PVC boru, 5 milyon mt. PE boru üretimi gerçekleştirebilmektedir. Kalyon Şirketler Grubu içinde yer alan Kalyon Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1989 yılında Gaziantep’te, 1993’te Ankara’da hizmete giren fabrikalarıyla sektörünün lider firmalarından biri konumuna yükselmiştir.

KALPEN üstün niteliklerini TS EN ISO 9001 Kalite Belgesi ve Alman RAL Belgesi alarak kanıtlamış, işyerive konutlara konfor, estetik, ekonomi getiren 1.sınıf bir malzeme olarak aranan bir marka olmayı başarmıştır. Dürüstlük, kaliteli iş ve zamanında teslim Kalpen bayilerinin temel ilkeleridir. Tüm imalatlar Uluslararası Kalite Derneği ve TSE’nin getirdiği prensiplere uygun biçimde gerçekleştirilmektedir.

Kalpen ürün gamı

 • PVC Kapı ve Pencere Sistemleri,
 • PVC Temiz Su Boruları,
 • Özel Tip PVC Borular,
 • PE İçme Suyu Boruları,
 • PE Doğalgaz Boruları,
 • Telekomünikasyon Boruları

Ankara Merkez / Fabrika : İstanbul Yolu 25. km Saray Kazan / ANKARA
Tel : +90 312 815 42 40 (pbx)
Fax : +90 312 815 42 76

duşakabin
Bu yazı pvc kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Kalpen Kalyon Şirketler Grubu için 2 cevap

 1. vasile der ki:

  Iyi aksamlar!Ben bir romanyali,iyim,sizin firma icincalistim birkac sene once,istanbul.da,ankara.da,golbasi.da,duzce.de,deprem zamaninda…kusura bakmainiz,rahatsiz ettmek istemiyorum…suanda roma.da iyim,italia,nin baskenti,ben cok zamandan FATIH KALYONCU ve onun babasi AHMET KALYONCU bey,fakat,hic birsey bulamadim,eger bir kucuk yardim edebilirsiniz bana cok tessekur ediyorum size!!!FACEBOOK,ta VASILE DAVID benim olan uzun sac var,,,grazie

 2. Ugur der ki:

  Siirtin kurtalsn ilcesine subenizi acnak istiyorum iletisime gecersenuz sewinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir