Kompen A.Ş. üretim tesisleri

kompen

Kompen A.Ş. üretim tesisleri Alman ve Avusturya teknolojisi ile 1996 yılında kurulmuş ve üretime geçmiştir. Konya Ladik kasabasında 30.000 m2 kapalı 132.700 m2 lik açık alanda, extruder, konfeksiyon, ısı cam üretim tesisleri ile hizmet vermektedir. Sürekli gelişen inşaat sektörümüzün taleplerini karşılamak için yeni ürünlerle ürün portföyünü geliştiren kompen her kesime uygun alternatif çözümleri komple kalite anlayışı ile hizmetinize sunuyor. Yapmış olduğumuz örnek çalışmaları sizlere sunmaktayız bayilerimizin ve fabrikamızın yapmış olduğu referanslarımıza göz atabilirsiniz. Sürme pimapen seri geniş ortamları istediğiniz şekilde düzenleme ve dar mekanlarda geniş kullanım alanları yaratmanızı kolaylıkla sağlar. Özellikle balkon veya teras gibi mekanlara açılan geniş kapı sistemlerinde dış dünyayı oturma alanlarınıza dahil etmek bu seriyle çok kolay. Gigaline serisinde zevkinize göre lamine kaplamanın tüm renklerini uygulayabilirsiniz. Modern mimarinin estetik ve kalite anlayışını bir arada sunan Kompen, KOM 900 ile hayatınızda yeni bir pencere açıyor. 5 odacıklı seri; soğuk, sıcak, ses ve hava yalıtımı sayesinde yaşam alanlarınızı yalnızca size özel kılıyor. KOM 900; 71 mm profil genişliği, 1.1 w/m2oK ısı geçirgenliğine sahip.

Su ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı da yüksek direnç sağlıyor. Üretimin her aşamasında kalite ve kontrol testlerinden geçirilen KOM 900, sunduğu konfor ve estetiğin yanında kalite standartlarını da yükseltiyor. Mükemmel tasarımı ve sararmayan rengiyle geleceğin mimarisine bırakılacak bembeyaz bir miras.

duşakabin
Bu yazı pvc kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Kompen A.Ş. üretim tesisleri için 3 cevap

  1. Turgut der ki:

    Pimapenin üzerindeki bantlar 2 yıl kaldığı için pimapene kaynamış bu kaynayan bantları bir türlü çıkaramadık bunun çıkarmanın kolay çözüm yolu varmı.Not Lütfen diğer pimapen üreten fabrikalarla görüşüp bu bantlar için ortak bir çözüm yolu bulabilirseniz memnun oluruz..Mesela bantları yapiştırlmasa veya yapıştırıldığında uzun sure kaldığında bile kolayca sökülebilmesi için bir çözüm üretilemezmi..

  2. nurten der ki:

    lütfen bende bu konuda yardım bekliyorum .yeni evime taşınacağım ama pvc dooğramalarındaki yapışkanlı ürün bantlarını çıkaramıyorum.her şeyi denedim ama çıkaramadım .bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum.

  3. sümeyye der ki:

    aynen güneş gören yerleri bantların çıkmıyo lütfen yardım edin :(((

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir