Modern ahşap dış cephe uygulamaları

Weinig, Modern ahşap pencere ve dış cephe uygulamaları konulu konferans düzenlendi. Weinig Türkiye ve ortadoğu sorumlusu lothar’ın sunum yaptığı seminerde ahşap pencerelerinin alternatiflerine kıyasla güçlü yönleri uygulama örnekleri ve teknik yapısının yanında ahşabın korunmasında çok önemli bir yere sahip olan boya konusuyla ilgili sunumlar yapıldı. Akademisyen mimarlık öğrencisi ve sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede konuşmacılar aşağıdaki konuşmaları gerçekleştirdiler ;

Öncelikle sektör temsilciliklerimizi kullanan müşterilerimize hoş geldiniz demek istiyorum. Bu akşam sizlere firmamız hakkında bilgi vermek istiyorum . Sekiz yıldır Türkiye’de direkt Almanyaya bağlı bir ofis ile müşterilerimize kendi dillerinde, o ülkede hizmet vermek ve etkili bir iletişim içinde olmak amacıyla faliyet göstermekteyiz. Bugün burada olmamızın amacı, modern ahşap pencere üretimini nasıl gerçekleştirdiğimizi anlatmaktır. Özellikle avrupada ahşap penceler nasıl üretiliyor bunu anlatmak istiyoruz.

Ağşap doğramanın beklenildiği kadar uzun ömürlü olmayacağını düşünenler için çok etkili sunumlar yapılacağını düşünüyorum. Biz Weining firması olarak ahşap işleyen ve ahşap pencere imalatı yapan makineler üretiyoruz ve Remmers firması da ahşabın korunmasıyla işgili boya işlemlerini yapıyor.

duşakabin
Bu yazı pencere kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir