Pimapen panjur fiyatları

pimapen panjurPimapen marka panjur üretimi pimaş fabrikalarında yapılmaktadır.  Pimapen’in yapılarındaki işlevsel bütünlük ve estetik arayışına cevap vermek üzere sunduğu pimapen Panjur Sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır. Düşey eksende açılıp kapanan sabit panjurlara, talebe göre sineklik, sineklik ve güneşlik, ya da uzaktan kumandalı veya manuel aksesuar eklenebilmektedir. Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu nedeniyle cephe bütünlüğünün bozulmaz. Bu özellik, Pimapen Panjur Sistemi’ni diğerleriden ayıran en önemli üstünlüklerden biridir. Dıştan takma panjurlar, bina yapısı dikkate alınarak talepler doğrultusunda duvara veya doğramaya monte edilebilir. Pimapen panjur fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

duşakabin
Bu yazı panjur, pimapen kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Pimapen panjur fiyatları için 2 cevap

  1. aynur der ki:

    Pimapen fiyatları neden her markada başka en pahalı olan ise pimapen fıratpen adopen winsa ötekilere göre daha ucuz ama aradaki kalite farkı nedir bir anlatırsanız sevinirim

  2. haluk der ki:

    Bence pimapen ve panjur fiyatları çok pahalı

    Ortalama bir evin maliyeti 6 bin lira civarında olduğunu gördüm valla bize baya pahalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir