Pvc pencere

PVC çift camlı pencere pimapen ve kapı sistemlerini tercih etmeye çalışmalısınız. Evinizi hem ısı hem de ses yalıtımı açısından büyük ölçüde izole etmiş olursunuz. PVC çift camlı pencere ve kapı sistemleri ile konut içerisinde ki yıllık enerji tüketiminiz %35-40 azalmış olur. Üstelik yıllarca bakım ve onarım gerektirmez.Ancak ahşap doğramalarda her yıl bakım yapmanız gerekmektedir.Ahşap doğramalar da sağlıklıdır ancak zahmetli ve masraflıdır. PVC pencere ve kapı sistemleri yapımında köpük dolgusunun tam ve muntazam olmasına dikkat edin. Duvar bağlantılarının izolasyon bantları ile kaplanmış olmasını sağlayın. Kapıların altlarının yer döşemesi ile maksimum 1 cm. fark olmalı ve bu farka da kapı altı esnek süpürgeliğin yapılmasına dikkat edin.

duşakabin
Bu yazı pencere, pimapen kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Pvc pencere için 4 cevap

 1. saime der ki:

  yıllar önce koop takmış olduğu pimapendeki bantlar nasıl çıkar .lütfen yardım edin

 2. tahir samğar der ki:

  bende evime yıllar önce taktırdığım pimapenlerimin koruma bantlarını sökmemiştim.sökmeye çalıştık bantın üztündeki şeffaf şerit kalktı ama altındaki bant kaldın. nasıl temizlerim bu bantları.

 3. canan kaya der ki:

  bnde geçen yıl takıldıpı için çıkaramadığım pimapen bantlarını nasıl çıkaracağımı soruyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 4. nil der ki:

  pimapenlerimdeki koruma amacli bantlari hic bir sekilde cikaramiyorum.bir yontemi varmi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir